Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Stachlew - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

39,99 zł/m²15,23 m² 609 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 15,23 m2 w zmodernizowanym nowoczesnym dworcu systemowym pkp Rogów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł105 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie lub lokal biurowy Centrum Skierniewic, 3 pokoje, 3000 zł Oferuję do wynajęcia duże, wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Skierniewic,.

Szczegóły ogłoszenia

40,01 zł/m²18,12 m² 725 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal handlowo-usługowy 0.09 znajdujący się na parterze budynku dworca Skierniewice na wprost wejścia wschodniego.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Łowicz

Łowicz(Stachlew + 13 km)

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia o powierzchnia biurowo-usługowa 80 m2 w Łowiczu. W cenie ogrzewanie, woda, monitoring. Obiekt idealny na przychodnie czy przedstawicielstwo firmy. Cena netto 4500 zł/mies +.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Radziwiłłów(Stachlew + 18 km)

29,99 zł/m²77,15 m² 2 314 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o zamiarze oddania w najem lokalu o powierzchni 77,15 m2 położonego na I piętrze budynku dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²62,09 m² 1 863 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal nr 1 o pow. 62,09 m2 w budynku dworca pkp Głowno z bezpośrednim wejściem z poczekalni.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Skierniewice

Skierniewice(Stachlew + 11 km)

48 zł/m²19 m² 912 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy położony na piętrze budynku biurowo usługowego w południowej części Skierniewic. Jeden pokój o powierzchni 19m.kw. W dobrym stanie. Dla prawnika, księgowej lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36,20 m² 44,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Skierniewic 36,29 m Mam do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 36,29 m , położone na 1. piętrze w budynku w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Łowicz(Stachlew + 13 km)

25,39 zł/m²358,14 m² 9 093 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 310,14 m2 z przyległym przedsionkiem i pełnym węzłem.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł165 m² 16,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję do wynajęcia ogrzewaną i klimatyzowaną halę produkcyjno/magazynową o powierzchni 165m2 o wymiarach długość 26 m, szerokość 6,5 metra, wysokość 3 metry. Hala posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Stachlew

Stachlew,łódzkie

3 000 zł3 200 m² 0,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajmę duży, utwardzony plac 3200 m2 Na placu znajduje się Wiata 150m2 Garaże Boksy na towar np piach, kamień, węgiel Miejscowość między Łowiczem, a Skierniewicami. Idealne połączenie do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij